Rower GRAVEL Kepler R - APEX 1x12 ALUMINIUM | Torpado IMPUDENT

Kepler R – APEX 1×12

TRIPLE BUTTED ALUMINIUM - CARBON FORK

W promocji
sfumatura
Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

IMPUDENT

Bezsilnikowy

GRAVEL

ALUMINIUM

SPECYFIKACJA ROWERU

FRAME

Alloy 6061 TB

FORK

Full carbon monocoque with bottle cage holes

GEAR

Sram Apex XPLR

SHIFTING

Sram Apex 12 speed

BRAKES

SRAM APEX Hydraulic 160 mm rotors

WHEELS

DISC ALLOY CENTER TUBELESS READY

SIZE

S – M – L – XL

CASSETTA

SRAM 1231 11-44 speed

CRANKSET

SRAM APEX WIDE 40T

SADDLE

Selle Royal SRX

SEAT POST

Alloy 30,9 mm x 350

TIRES

Kenda Alluvium 700×45

SKU

24I3A5A

SPECYFIKACJA SILNIKA

sfumatura

Kepler R to nowy model roweru gravel wprowadzony przez Torpado, wyposażony w innowacyjną technologię GETSBO (Get Your Special Box). Ta technologia obejmuje przestronny bagażnik, który umożliwia rowerzystom dostęp do niezbędnych przedmiotów w trakcie jazdy, bez zatrzymywania się. Ponadto rower oferuje w pełni zintegrowane przewody, udogodnienia dla błotników, bagażników i bagażu rowerowego, oraz piastę dynamo do oświetlenia zintegrowanego. Torpado współpracował z MISS GRAPE, renomowaną marką sprzętu do bikepackingu, aby stworzyć bagażnik GETSBO. Kepler R jest dostępny w różnych konfiguracjach, rozmiarach i kolorach, aby zaspokoić różnorodne preferencje i potrzeby. Został zaprojektowany, aby radzić sobie z trudnymi trasami gravelowymi, zapewniając jednocześnie styl i funkcjonalność dla rowerzystów szukających nowych możliwości.

sfumatura
sfumatura
sfumatura

GEOMETRIA

SAGOMA KEPLER R
GEOMETRYSMLXL
A SEAT TUBE LENGTH (mm)480510540570
F TOP TUBE HORIZONTAL (mm)520545570595
D HEAD TUBE LENGTH (mm)110130150170
E SEAT TUBE ANGLE EFFECTIVE (°)74,5°74°74°73,5°
C HEAD TUBE ANGLE (°)69,5°69,5°69,8°70°
FC FRONT CENTRE (mm)600624650,88666,3
RC CHAIN STAY LENGTH (mm)435435435435
WB WHEEL BASE (mm)1028105010741091
STACK (mm)564585605625
REACH (mm)366380396409
FORK RAKE50505050
FORK LENGHT430430430430

INNE ROWERY INTERESUJĄCE DLA CIEBIE

Torpado - Impudent

ZENITH X SRAM APEX AXS 1X12

Torpado - Impudent

ZENITH X SRAM RIVAL AXS 2 X 12

Torpado - Impudent

ZENITH X SHIMANO GRX 610 1X12

Torpado - Impudent

ZENITH X SHIMANO GRX 610 2 X 12

Torpado - Impudent

Kepler R – GRX 400 2×10

Torpado - Impudent

Kepler R – GRX 610 2X12

Torpado - Impudent

ZENITH X – SRAM APEX 1 X 11

Torpado - Impudent

TORIK A

KEPLER – T310

KEPLER – T315 SRAM APEX 1x

Podzielić się swoją pasją

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ TORPADO
SKLEPY
[ SYSTEM ONLINE ]
Frame. Bottle. Nothing else. (⌐■_■)  #torpado #torpadoimpudent #mtb
▓▒░ POST-RACE PATCH ░▒▓
Legs: corrupted. Fix: gummy bears.  #torpado #torpadoimpudent #mtb
ID_389 ⌁ LOCKED IN
Target acquired.  #torpado #torpadoimpudent #mtb
POST-RACE.EXE ✧ MOOD: 100%
Smiles on. Legs about to go offline.  #torpado #torpadoimpudent #mtb
⟡ HUMAN INTERFACE ⟡
Pen in. Signature out. Real contact.  #torpado #torpadoimpudent #mtb
MUD.DLL ✕ NOT FOUND
⌁ Cleats, clay, zero filter.  #torpado #torpadoimpudent #mtb
A big thank you to everyone who cheered along the course at @rocdazur. Your support carried the @torpadokendafsafactory through the toughest sections, and we felt every bit of it.  #torpado #torpadoimpudent #mtb

Seguici sui nostri social

Close ✕

SZUKAJ

Filtri prodotto

TYP

KATEGORIA

LINIA

CENA

MATERIAŁ

STYL

ROWERZYSTA

KOŁA