GRAVEL Kepler R - GRX 2X12 ALUMINIUM | Torpado IMPUDENT

Kepler R – GRX 2X12

TRIPLE BUTTED ALUMINIUM - CARBON FORK

sfumatura
Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

IMPUDENT

Bezsilnikowy

GRAVEL

ALUMINIUM

SPECYFIKACJA ROWERU

FRAME

Alloy 6061 TB

FORK

Full carbon monocoque with bottle cage holes

GEAR

SHIMANO NEW GRX 610 2x12 speed

SHIFTING

SHIMANO GRX 610

BRAKES

Shimano GRX 610 160 mm rotors

WHEELS

DISC ALLOY CENTER TUBELESS READY

SIZE

S – M – L – XL

CASSETTA

SHIMANO 7100 11-34

CRANKSET

Shimano RX610 46-31

SADDLE

Selle Royal SRX

SEAT POST

Alloy 30,9 mm x 350

TIRES

Kenda Alluvium 700×45

SKU

24I3A7N

SPECYFIKACJA SILNIKA

sfumatura

Kepler R to nowy model roweru gravel wprowadzony przez Torpado, wyposażony w innowacyjną technologię GETSBO (Get Your Special Box). Ta technologia obejmuje przestronny bagażnik, który umożliwia rowerzystom dostęp do niezbędnych przedmiotów w trakcie jazdy, bez zatrzymywania się. Ponadto rower oferuje w pełni zintegrowane przewody, udogodnienia dla błotników, bagażników i bagażu rowerowego, oraz piastę dynamo do oświetlenia zintegrowanego. Torpado współpracował z MISS GRAPE, renomowaną marką sprzętu do bikepackingu, aby stworzyć bagażnik GETSBO. Kepler R jest dostępny w różnych konfiguracjach, rozmiarach i kolorach, aby zaspokoić różnorodne preferencje i potrzeby. Został zaprojektowany, aby radzić sobie z trudnymi trasami gravelowymi, zapewniając jednocześnie styl i funkcjonalność dla rowerzystów szukających nowych możliwości.

sfumatura

GEOMETRIA

SAGOMA KEPLER R
GEOMETRYSMLXL
A SEAT TUBE LENGTH (mm)480510540570
F TOP TUBE HORIZONTAL (mm)520545570595
D HEAD TUBE LENGTH (mm)110130150170
E SEAT TUBE ANGLE EFFECTIVE (°)74,5°74°74°73,5°
C HEAD TUBE ANGLE (°)69,5°69,5°69,8°70°
FC FRONT CENTRE (mm)600624650,88666,3
RC CHAIN STAY LENGTH (mm)435435435435
WB WHEEL BASE (mm)1028105010741091
STACK (mm)564585605625
REACH (mm)366380396409
FORK RAKE50505050
FORK LENGHT430430430430

INNE ROWERY INTERESUJĄCE DLA CIEBIE

Torpado - Impudent

Kepler R – APEX 1×12

Torpado - Impudent

ZENITH X SRAM APEX AXS 1X12

Torpado - Impudent

ZENITH X SRAM RIVAL AXS 2 X 12

Torpado - Impudent

ZENITH X SHIMANO GRX 610 1X12

Torpado - Impudent

ZENITH X SHIMANO GRX 610 2 X 12

Torpado - Impudent

ZENITH X – SRAM APEX 1 X 11

Torpado - Impudent

ZENITH X – SHIMANO GRX 1 X 11

Torpado - Impudent

TORIK A

Torpado - Impudent

ZENITH – SRAM GX AXS -RIVAL AXS

KEPLER – T310

Podzielić się swoją pasją

Close ✕

SZUKAJ

Filtri prodotto

TYP

KATEGORIA

LINIA

CENA

MATERIAŁ

STYL

ROWERZYSTA

KOŁA