Rower MTB MATADOR N - 24I6NFFH Węgiel | Torpado IMPUDENT

MATADOR N – 24I6NFFH

CARBON MONOCOQUE UD - FULL 100MM

sfumatura
Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

IMPUDENT

Bezsilnikowy

MTB

Węgiel

SPECYFIKACJA ROWERU

FRAME

Carbon Monocoque UD, 100 mm rear travel

FORK

Fox 32 Kashima 100 mm remote

GEAR

Shimano Deore MIX 6000+RD8100

SHIFTING

SRAM SX EAGLE 12 SPEED

BRAKES

Shimano MT200

WHEELS

DRC Tubeless ready

SHOCK ABSORBER

Rock Shox Monarch RL

CASSETTA

Shimano Deore 6100 10-51

CRANKSET

Shimano Deore 6100 32T

STEERING COLUMN

BLACK ALLOY 1" 1/8

FOLD

ALLOY BLACK 780MM FLAT BAR

SADDLE

SELLE ITALIA X3 BOOST

SEAT POST

Torpado Alloy 31.6 mm

TIRES

Michelin Force XC2 29×2.25

SKU

24I6NFFH

SPECYFIKACJA SILNIKA

MATADOR N Dzięki zastosowaniu nowych materiałów i nowych procesów produkcyjnych Torpado Impudent poprawił zachowanie Matadora, jego reaktywność i precyzję jazdy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych profesjonalnych sportowców wydłużyliśmy zasięg i skróciliśmy łodygę. Zoptymalizowaliśmy kąt skrętu: 69° dla wersji o skoku 100 mm, 68° dla wersji o skoku 120 mm. Zmianie uległ również kąt rury podsiodłowej: 74° dla wersji o skoku 100 mm, 73° dla wersji o skoku 120 mm.

Te cechy poprawiają wrażenia z jazdy i wrażenia z jazdy nowym Matadorem.

Torpado Impudent to nowy schemat zawieszenia Matador: z suwaków wyeliminowano przegub, co pozwoliło im pracować w zgięciu przy zachowaniu progresywnych właściwości czworobocznego systemu poprzedniego modelu.

Nowy Matador jest wyposażony w grupę osprzętową 1x: dzięki tej funkcji udało nam się stworzyć tylne widełki o wymiarach, kształtach i właściwościach, które sprawiają, że rower jest bardziej reaktywny i jest w stanie przenieść całą moc i siłę bez dyspersji. Ponadto jest bardziej zwinny.

Szczególną uwagę zwrócono na projekt. Udoskonalono wewnętrzne prowadzenie kabli, aby zapewnić bardziej czysty wygląd oraz ułatwić montaż i konserwację.

sfumatura

Matador LT 120 mm: bardziej otwarty kąt główki ramy zapewnia rowerowi świetne prowadzenie na torach Single Track i Down Hill.

Kąt rury podsiodłowej ma nachylenie, które optymalnie dopasowuje się do długich dystansów.

Matador ST 100 mm: to idealny rower do walki w zawodach dzięki dedykowanemu skokowi i wyścigowej geometrii.

Matador ST 100 mm to idealny kompromis do wyścigów Cross Country.

Matador X: wszystko w tym modelu zostało doprowadzone do skrajności.

Lekkość, reaktywność, zwinność i właściwości jezdne zostały wyrażone na najwyższym poziomie, aby uczynić ten model prawdziwą maszyną wyścigową

sfumatura
CARBON DROPOUT
CARBON DROPOUT

Haki węglowe.

CARBON UD
CARBON UD

Wykończenie powierzchni z węgla UD.

DIR
DIR

Dropper Internal Routing.Przygotowanie pod amortyzowany kabel pilota.

HRB
HRB

Horizontal Rear Brake: Mocowanie Post-Mount do tylnego hamulca 140/160 mm na dolnej rurze tylnego trójkąta. Zintegrowane mocowanie na dolnej rurze tylnego trójkąta pozwalające na uzyskanie ciekawszej linii, lepszej skuteczności hamowania i redukcji masy.

MONOCOQUE CARBON FRAME
MONOCOQUE CARBON FRAME

Rama z włókna węglowego, w zestawie z mocowaniem hamulca.

PRESS FIT 92
PRESS FIT 92

Suport z 24 mm sworzniem i 92 mm pudełkiem. Dzięki zmniejszonym wymiarom osi i szerokości jej podstawy jest lekka i wydajna.

RIR
RIR

Rear Shocks Internal Routing. Przystosowanie pod linki tylnego amortyzatora.

TA12X148 BOOST
TA12X148 BOOST

Through Axle 12 mm x 148 mm Boost System pozwalający na poszerzenie tylnego zderzaka poprzez przesunięcie zarówno tarczy hamulcowej, jak i linki łańcucha o 3 mm. W ten sposób uzyskuje się większe pochylenie koła, dające stabilność i precyzję (stosowany w modelach PLUS).

TAPERED HEAD TUBE
TAPERED HEAD TUBE

Sterowanie o zróżnicowanej średnicy 1″1/8 – 1″1/2 Poprawia sztywność ramy, a także stabilność i precyzję jazdy.

TDM
TDM

Torpado Front Derailleur Direct-Mount

Bezpośrednie mocowanie przerzutki bezpośrednio do rury podsiodłowej bez użycia obejmy, co pozwala na zmniejszenie całkowitej masy roweru.

TORPADO TEAM LAB
TORPADO TEAM LAB

Technicy Torpado i Torpado Factory Team współpracują przy projektowaniu, rozwoju i testowaniu produktów MTB.

VIRTUAL 4X1
VIRTUAL 4X1

System kinematyczny z wirtualnym obrotem wykorzystuje wygięcie wsporników siodełka. Dzięki wyłącznemu zastosowaniu układu napędowego 1x, tylne trójkąty mają większą podstawę połączenia z przegubem rury podsiodłowej; gwarantuje to większą reaktywność i równowagę w zachowaniu zawieszenia.

INTERNAL CABLE SYSTEM
INTERNAL CABLE SYSTEM

Rama ze zintegrowanym systemem kablowym.

sfumatura
sfumatura

GEOMETRIA

MATADOR N - 100mm

SIZEA SEAT TUBE LENGTH (mm)F TOP TUBE HORIZONTAL (mm)D HEAD TUBE LENGTH (mm)E SEAT TUBE ANGLE EFFECTIVE (°)C HEAD TUBE ANGLE (°)FC FRONT CENTRE (mm)RC CHAIN STAY LENGTH (mm)WB WHEELBASE (mm)DROPSTACK (mm)REACH (mm)
SMALL4055689574°69°662435109251588399
MEDIUM4456009574°69°694435112451588432
LARGE48362710574°69°722435115251597456
X-LARGE52065011574°69°746435117551606476
SIZE / BIKER HEIGHTSMALL / 164 - 172 cmMEDIUM / 172 - 180 cmLARGE / 180 - 188 cmX-LARGE / 188 - 196 cm

GEOMETRIA

MATADOR N - 120MM
GEOMERTYSMALLMEDIUMLARGEX- LARGE
ASEAT TUBE LENGTH (mm )405445483520
F TOP TUBE HORIZONTAL (mm572604632655
DHEAD TUBE LENGTH (mm)9595105115
ESEAT TUBE ANGLE EFFECTIVE (°)73°73°73°73°
CHEAD TUBE ANGLE (°)68°68°68°68°
FCFRONT CENTRE (mm )671707731755
RCCHAIN STAY LENGTH (mm )435435435435
WBWHEELBASE (mm)1103113911391187
DROP40404040
STACK (mm)598598608617
REACH (mm)384418418461

INNE ROWERY INTERESUJĄCE DLA CIEBIE

Torpado - Impudent

RENERO X – SRAM XX1 AXS – FOX 34

Torpado - Impudent

MATADOR N – SRAM SX EAGLE – RS JUDY

Torpado - Impudent

RIBOT N – DEORE MIX – JUDY 100MM

Torpado - Impudent

RIBOT N – SRAM SX EAGLE – RS JUDY

Torpado - Impudent

XANTO A – SRAM SX EAGLE – RS 35

HYPER – T965

HYPER – T970

HYPER – T960

THOR – T990

THOR – T980

Podzielić się swoją pasją

Close ✕

SZUKAJ

Filtri prodotto

TYP

KATEGORIA

LINIA

CENA

MATERIAŁ

STYL

ROWERZYSTA

KOŁA